Nasze usługi

BE dostarcza usługi z zakresu projektowania, wytwarzania i konsultingu. Tworzymy prototypy urządzeń elektronicznych, elektrycznych czy też mechanicznych. Takie podejście umożliwia nam dostosowanie się do wymagań klienta i dopasowania produktu do jego potrzeb. Z przyjemnością wykorzystamy również naszą wiedzę ekspercką, aby pomóc w obraniu odpowiedniego celu.

Projektowanie

Projektowanie układów elektronicznych

Realizujemy projekty płytek PCB wraz ze sporządzeniem schematu, doborem komponentów i przygotowaniem dokumentacji produkcyjnej. Uruchamiamy również produkcję kilku prototypów urządzenia czy też większych ilości w zależności od potrzeb.

Projektowanie układów mechanicznych

Potrzebujesz projektu układu mechanicznego stworzonego w trójwymiarowej przestrzeni? Nasz zespół z przyjemnością rozwiąże twój problem i opracuje projekt według twoich potrzeb. Możemy zaprojektować i przygotować dokumentację wykonawczą elementów z blach, frezowanych czy też dowolnej metody produkcyjnej.

Wytwarzanie

Tworzenie oprogramowania

Nasz zespół posiada kompetencje z zakresu programowania nisko i wysoko poziomowego, aplikacji desktopowych i mobilnych oraz dedykowanych rozwiązań webowych. Możemy zapewnić pomoc w procesie tworzenia systemu od początkowych faz koncepcyjnych, poprzez projekt architektury aż po wdrożenie.

Frezowanie CNC

W swoim parku maszynowym posiadamy frezarkę Haas Mini Mill, która pozwala na ekonomiczną obróbkę małych i precyzyjnych części z aluminium, stali i tworzyw sztucznych. Zajmujemy się produkcją jednostkowych detali jak i nisko seryjną. Dokonujemy indywidualnych wycen

Usługi Konsultingowe

Doradztwo strategiczne

Posiadamy kompetencje poparte 20 letnim doświadczeniem w konsultingu (PWC, BCG, Artur Andersen)

Doradztwo w dziedzinie elektromobilności i autonomii

Wykorzystaj nasze doświadczenie do rozwoju swoich projektów.