BE Plug&Drive System


BE Plug&Drive System to rozwiązanie dla wszystkich którzy poszukują zintegrowanego rozwiązania do napędu lekkich pojazdów, platform czy maszyn. Jego obsługa jest dziecinnie prosta, a sam montaż też nie przysporzy kłopotu. Wszystko dlatego, że rozwiązanie jest spersonalizowane i dobrane ze starannością do Twoich potrzeb. Nie musisz już dłużej myśleć o technologii, rodzaju ogniw czy sposobie sterowania.

System składa się z:

  • Silnika elektrycznego wraz z przeniesieniem napędu dobieranego i dostosowanego do potrzeb klienta. Silniki charakteryzują się mocami w zakresach 3-36 kW.
  • Systemu sterowania pozwalającego w pełni wykorzystać potencjał silnika oraz baterii. Dzięki innowacyjnemu podejściu do tematu sterownik inteligentnie kontroluje zarówno parametry pracy baterii jak i samego silnika, dzięki czemu jest łącznikiem dla całego systemu.
  • Uniwersalnej baterii składającej się z poszczególnych ogniw, wyposażonej w system nadzorowania pracy poszczególnych sekcji. Bateria może pracować w standaryzowanych napięciach od 12 do 96V. W zależności od preferowanej technologii ogniw pojemność jednej baterii może wahać się od 1 do 2,5 kWh.